Yukarı Çık
WhatsApp
TR | EN | AR

NEDEN ARMAPLAS PLASTİK?

Armaplas Plastik - Çevre Dostu

Çevre Dostu

Üretim aşamasında çevrenin korunmasını önemsiyor ve ürettiğimiz ürünlerin doğaya zarar vermeyecek özellikte olmasını sağlıyoruz. Bunun için de en yeni teknolojik makine parkurunu bünyemizde bulunduruyoruz.

Armaplas Plastik - Özel Baskı

Özel Baskı

Sektör içerisinde rekabet gücünüzü arttırmanız ve ürün kalitesi ile hedef kitlenizi etkilemenize yardımcı olmak için özel baskı hizmeti ile destek veriyoruz.

Armaplas Plastik - Özel Tasarım

Özel Tasarım

Baskı aşamasında modern tasarımları önemsiyor ve bu sayede kaliteli bir kullanım sağlamanıza imkan sağlıyoruz. Özel tasarım hizmet içeriği ile de başarı grafiğinizi arttırmanıza yardımcı oluyoruz.
Armaplas Plastik - Sağlıklı

Sağlıklı

Üretilen tüm ürünlerde insan sağlığına zarar verici etken bir madde bulunmuyor. Bu aşamaya önem veriyor ve sağlıklı ürün üretim ilkesini önemseyerek hizmet veriyoruz.

Armaplas Plastik - Önce Kalite

Önce Kalite

Kaliteli olan ürün hedef kitlede bağlılık oluşturur. Bunun bilincini önemsiyor, hammadde aşamasından üretimin son aşamasına kadar önceliği kaliteli olarak alıyoruz.

Armaplas Plastik - Son Teknoloji

Son Teknoloji

Bünyemizde bulunan tüm makine parkuru en son teknolojiyi bünyesinde barındırıyor. Bu sayede üretim aşaması hızlı ve kaliteli bir şekilde sonuçlandırılıyor.

HAKKIMIZDA

ARMAPLAS PLASTİK, uzun yılların birikimleri ve tecrübelerinin doğrultusunda plastik enjeksiyon konusunda bugüne gelmiştir. Plastik ambalaj ürünleri üreten şirket merkezi ve üretim sahası Beylikdüzü İstanbul’ dadır.

DETAY
Armaplas Plastik

ÜRETİM

Üretim kapasitemiz sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak dizayn edilmiştir. Üretimin her aşaması uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülerek sağlıklı bir sonucun alınması sağlanmıştır.

DETAY
Armaplas Plastik

ÜRÜNLERİMİZ

ISLAK MENDİL KAPAKLARI

ISLAK MENDİL KAPAKLARI

Üretim sektörü içerisinde yer alan firmamız yenilikçi ve modern tasarımları ile ihtiyaçları karşılıyor ve bunu da yasal olarak sürdürüyor. Islak mendil kapakları konusunda üretim yapan...

DETAY
TAŞIMA KULPLARI

TAŞIMA KULPLARI

Üretim safhasında profesyonel alt yapı ile sektörün ihtiyaçlarını karşılayan firmamız özel makine parkuru ile üretim işlemini gerçekleştiriyor. Taşıma kulpları konusunda...

DETAY
HAVA YASTIĞI VALFİ

HAVA YASTIĞI VALFİ

Çoğunlukla kozmetik, kimya, temizlik ve gıda sektörleri için yüksek kalitede plastik ambalaj ürünleri imal etmektedir. Üretim kapasitesi aylık ortalama 5 milyon adet ve üzeri kapak üretimidir.

DETAY

TEKLİF İSTEYİN

Baskı, üretim ve fiyatlar hakkında bilgi edinmek isterseniz iletişim formumuzu doldurabilir ve bize ulaşabilirsiniz. Kurumsal müşteri hizmetlerimiz en kısa süre içerisinde size dönüş sağlayacaktır.